Hallinto ja talous

Metsämiehenkatu 2 F, 28500 PORI

Aku Keltto, toimitusjohtaja
044 705 2241
aku.keltto@pdl.fi

Marketta Heinikangas, talousjohtaja
044 705 2249
marketta.heinikangas@pdl.fi

Tarja Pääkkönen, henkilöstöjohtaja
044 705 2242
tarja.paakkonen@pdl.fi

Jonna Fröberg, taloussuunnittelija
044 705 2248
jonna.froberg@pdl.fi

Tiina Hyvänen, myynti- ja markkinointikoordinaattori
044 705 2243
tiina.hyvanen@pdl.fi

Ritva Lunnevuori, toimistosihteeri
044 705 2214
ritva.lunnevuori@pdl.fi

Kirsi Marjamäki, taloussihteeri
044 705 2246
kirsi.marjamaki@pdl.fi

Marjut Rinne, palkkasihteeri
044 705 2244
marjut.rinne@pdl.fi

Irma Siirtonen, toimistosihteeri
044 705 2245
irma.siirtonen@pdl.fi

Matti Sovala, atk-tukihenkilö
044 705 2250
matti.sovala@pdl.fi